Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

2015 FORD MONDEO İNCELEME

Eski mondeo’nun çizgileri yenisinde de devam etmekte. Araç daha çok makyajlanmış gibi duruyor.

İŞ 1

İŞ 5

Eski aile otomobili çizgisinden yenisinde çıkılmış ve hitap ettiği yaş kitlesi düşürülmüş daha sportif bir görünüme sahip aston martinle inanılmaz benzerliği ise şaşırtıyor adeta ekonomik aston martin olmuş .

İŞ 3

Arkadan bakıldığında ise köpek balığını andıran bir görüntüsü var ledli farlar la birlikte daha sportif bir hava katmış ama eskisinden pek fazla bir farkı yok .

mondeo eski

Eskisini kasa ile karşılaştırma yapabilmek için eski kasanında fotoğrafını koyuyoruz.

İŞ 6

Yeni mondeo’nun içi ise eskisinden çok daha farklı hayalet kadran yeni mondeo da karşımıza çıkıyor. Orta konsol ise daha basit daha kullanışlı  bir hal almış . Direksiyon ise yeni focusta gördüğümüz üç kollu direksiyon bulunuyor.

İŞ 2

İŞ 4

FORD MONDEO

Son olarak sizi yeni mondeo’nun fiyat listesini sunuyoruz. Fiyatı en büyük rakibi pasattan uygun olan yeni mondeo’nun kısa zamanda çok satacağını düşünüyoruz.

Hakkında Mert Akyıl

Arac-Kamera.com için otomobillere profesyonel bakış açısı getiren yönetici. CIÜ 1.sınıf Hukuk öğrencisi. 2006 model Mini Cooper S R53 kullanıcısı. Aracında SJcam SJ6 Legend modelini kullanıyor. 3 yıldır arac-kamera.com’un hizmet vermesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir