Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

2015 Yeni VW Jetta Incelemesi

Bu gün size yenilenen ama pek değişiklik olmayan yeni jettayı tanıtacağız.

jetta

Dıştan bakıldığı zaman orta panjur eskilerde iki çizgiliydi yenisinde ise 3 çizgi olmuş.Farlara gündüz ledleri eklenmiş ,ön tampon ise değişmiş ama tabi bu değişiklikleri anlamak için ikisini yan yana getirmek gerekiyor.

2015-volkswagen-jetta-hybrid-2014-new-york-auto-show_100464296_l

Arka tarafa bakıldığında ise tek değişen arka stoplar.

2015-Volkswagen-Jetta-Interior-1

İç kısmına bakıldığında ise volkswagenin her yeni modelinde karşımıza çıkan direksiyon burdada yer alıyor. Bu bize süpriz olmuyor. İç kısmında ufak değişiklikler bulunuyor; bunlar için gerçekten dikkatli olmak gerekiyor. İlk olarak belirgin olarak değişen gösterge paneli olmuş. Passatlarda yer alan göstergeler makyajla jettada da yer alıyor. İkinci değişiklik ise orta konsolda yer alan uyarı ışığının bulunduğu yerde eskiden dörtlüler dikine ve büyük bir tuşla yanarken, yeni jettada o tuş küçültülmüş.  Ufak ama kaliteli bir detay olmuş. Yine orta konsolda yer alan müzik sisteminin ekranı biraz daha büyütülmüş.

fiyat

 

Hakkında Mert Akyıl

Arac-Kamera.com için otomobillere profesyonel bakış açısı getiren yönetici. CIÜ 1.sınıf Hukuk öğrencisi. 2006 model Mini Cooper S R53 kullanıcısı. Aracında SJcam SJ6 Legend modelini kullanıyor. 3 yıldır arac-kamera.com’un hizmet vermesini sağlıyor.

1 yorum

  1. Nazih Sağır

    Araba çok az değilmiş. Daha fazlasını bekliyordum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir