Arrow
Arrow
Slider
Viofo A119 GPS incelemesi

ALJTR Kargo Takibi

Gearbest Aljtr ile baslayan takip kodlu kargo kullanmaya başladı. Bununla ilgili daha önce soru sorulmuştu. Bu kargoların takibi aşağıdaki adresten yapılıyor. 8 Aralık 2017’de sisteme Türkiye içinde de nerede olduğunu takip etme özelliği eklendi. Daha önce sadece İstanbul’a girişine kadar takip edilebiliyordu.


http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track

Bu kargo seçeneğiyle satın almak için Gearbest’den Turkey post seçeneğini kullanmak gerekiyor. Aljtr, yani All joy TR özel bir lojistik firmasıdır. Gümrük konusu daha sıkıdır. Eğer 35 dolar üzeri ürün alacaksanız devlet kargosuyla almanızı öneririm. 35 dolar üzerindeki tüm ürünlere %20 vergi çıkmaktadır. Kargoların dağıtımını MNG kargo yapmaktadır. Devlet kargosuna göre 5-6 gün daha hızlı ulaştırmaktadır.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir