Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Araç kamerası fiyatları – G1W – Mini 0803

Popüler araç kameralarının fiyatlarını ücretsiz kargo ve satıcının güvenilirliğini göz önünde bulundurarak araştırdık. Kamera fiyatının dışında herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ancak sizden kaynaklı gümrük sorunları yüzünden ücret ödemeniz gerekebilir.


 

İlk kameramız G1W. Kameranın incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

G1W-Dash-Cam

Bu kameranın çok fazla sahtesi var. Bu ilandaki  satıcı g1w modelini 5167 kişiye satmış ve satıcının pozitif geri bildirimleri %99.7 yani gayet iyi bir satıcı. Satış fiyatı ise 48.99 dolar.


 

İkinci kameramız Mini 0803. Kameranın incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

$_35

Bu kameranın da çok fazla sahte modeli mevcut. Bu yüzden en düşük fiyatlı olanı almak yerine en çok satılan ilandan almak daha mantıklı. 10 dolar için kötü görüntü kaliteli sahte model kullanmaya gerek yok.

Bu ilandaki satıcının geri bildirimi %99.7 yani oldukça iyi. Satış fiyatı ise 106.99 dolar.

 

 

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

1 yorum

  1. G1W daha cazip geldi bana.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir