Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Araç kamerası fiyatları – SJ4000 – B40

Popüler araç kameralarının fiyatlarını ücretsiz kargo ve satıcının güvenilirliğini göz önünde bulundurarak araştırdık. Kamera fiyatının dışında herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ancak sizden kaynaklı gümrük sorunları yüzünden ücret ödemeniz gerekebilir.

İlk kameramız SJ4000 aksiyon kamerası. Kameranın incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

SJ4000 aksiyon kamerası

Bu kamera sadece araç kamerası olarak değil, aksiyon kamerası olarak da çok popüler. Bu ilandaki satıcının %99.7 oranında pozitif geri bildirimi var. Kamera kargo dahil 94.99 dolar ve tam 1493 adet satılmış.

İkinci kameramız ise g1w modelinin güncellenmiş modeli olan b40. Bu kameranın incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

b40 a118

Bu kamera ufak boyutları sayesinde oldukça popüler. Bu ilandaki satıcının %99.8’lik pozitif geri bildirimi var. 12 adet satışmış ve kameranın fiyatı 65.95 dolar.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir