Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Araç kamerasına harici batarya takmak 10400 mah

XIAOMI

Telefonları dış mekanlarda şarj etmek için kullanılan, power bank adı verilen 3-4 TL’de  başlayıp ucu çok açık olan bu ürünleri araç kamerası ile kullanmakta mümkün. Power banklar kameranın şarj ihtiyacını uzunca bir süre giderebilir olsa da gücü sınırlıdır.

Örnek vermek gerekirse G1W araç kamerasının dahili bataryası 300 mah’dir. Dealextreme’de satılan xiomi power bankın gücü ise 10400mah. Yani 10400/300 = 34 defa tam şarj imkanı sunuyor.

Eğer aracınıza kablo tesisatı çektirmek istemiyor yada sürekli olarak kayıtta tutmak istiyor iseniz power banklar çözüm olabilir. Daha düşük güçte olanlarını bulmak mümkün ancak ne kadar verimli olduklarını maalesef bilemiyoruz. Bilinmedik markalar 10400 mah yazıp 2000 mahlık bir telefonu 2 defa bile doldurduğu olmayabilir. O yüzden kullanıcı yorumlarına dikkat ederek alınmalı gereken bir ürün.

Dealextreme’de 50 Tl (22 dolar) satılıyor. Gerek sitedeki yorumlar, gerek Türk forumlarındaki konuları gerçekten işe yarar bir ürün olduğunu gösteriyor.

Aşağıdaki linkte ürünün dealextreme’deki satış konusu bulunmaktadır.

XIAOMI Genuine 10400mAh USB Mobile Power Source Bank w/ 4-LED Indicators – Silver + White

Ürünün teknik özellikleri;

Marka: XIAOMI

Model: NDY-02-AD

Renk: Gri ve beyaz

Ürün kasası: Alüminyum alaşım

Pil türü: Li-ion batarya

Pil kapasitesi: 10400 mah

Şarj voltajı: 5v

Güç çıkışı: 5.1v 2.1a

Ürünün fotoğrafları

araç kamerası şarjı 1 2 3 4 5

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir