Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Arizona araç kamerası – (Gittigidiyorda satılan)

Acura Ac 7000

Gittigidiyor.com’dan gelen maile bakarken araç kamerası reklamını gördüm. Kamera klasik dvr-207 çakması. Kameranın tekrar tekrar incelemesini yapmaktansa, farklı isimle satılan ancak aynı olan kameranın inceleme sayfasına yönlendirmeyi tercih edeceğim. Gittigidiyorda kameranın fiyatı 28,99 TL. Kargo ücreti 3,86 TL (Bu nasıl bir kargo fiyatıysa).

Kameranın inceleme konusuna gitmek için tıklayın.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

7 yorumlar

  1. evet a101’den almıştım 50 liraya güzel bir cihaz kullanışlı

  2. Fiyat kalite performans karşılaştırmasında tercih edilebilecek bir ürün. Fiyatı kimseyi üzmeyecek seviyede olması da güzel…

  3. Aynı ürünü ben kullanıyorum, araca kablo ile bağladığınız zaman motor çalıştırıldığında otomatik çalışmaya başlıyor, motor durduğunda otomatik duruyor. Oldukça güzel tavsiye ederim. (Geçen gün bir kaza videosunu çektim bu kamera sayesinde)

  4. Her arabada bulunması gereken,son model bir kamera.Aracıma taktırmayı düşünüyorum.

  5. Şu kapak olayı gayet güzel olmuş kullanmadıgın zamanlarda çok göze batmıyor

  6. çok ucuzmuş almak lazım bunlardan iyi olur aslında

  7. Kamerayı geçen sene gittigidiyordan almıştım. Çekim kalitesi oldukça kötü. Kendi kendine donmalar meydana geliyor. Giderken ekranın menteşeleri gıcır gıcır ses yapıyor. Çekim kalitesi de kesinlikle HD değil. Eski vga kameralı telefonların çekimlerinden daha kötü kalitesi var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir