Arrow
Arrow
Slider
Viofo A119 GPS incelemesi

f68 action camera novatek 96660

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

2 yorumlar

  1. Aykut hocam paylaşım lariniz için tşk. Öncelikle kamerayı doğada ve su altında kullanacam lazim olursa aracta da kullanabilirim. Çok ucuz yada çok pahali bişey aramiyorum orta segment görüntüsü güzel ve özellikleri olan ve birde gümrüğe takilmayacak bisey bakiyorum.Bir haftadır araştırıyorum eken H9 niyetleniyordum sonra h8 beğendim sonra baktım surekli farklı modeller karsima çıkıyor bu da kafami karıştırdı. h3,h8,h3r,h8r, h9r bunların arasında ne gibi farklar var. Bilginiz varmı varsa hangisini önerirsiniz? Sj 4000,5000,7000 serisi nasıl bilgi verir misiniz?

    • Merhaba Metin Bey,
      Oncelikle tesekkur ederim. Eken h9 modelinin incelemesini yaptim. Ben cihazi begenmedim. Eken’in diger serilerinin incelemelerini yapmadim. O yuzden bir sey diyemiyorum onlar icin. Sjcam serisi isim yaptigi icin fiyatlari oldukca yuksek. Sjcam’in birebir taklitleri uygun fiyattan satiliyor ancak biraz performans istiyorsaniz en az sj5000x modelini almanizi oneririm. Bu cihazin fiyati 115 dolar. Bana acikcasi pahali geldi. Ayni ic bilesenleri kullanan sizin de sordugunuz f68 modeli suanda indirim koduyla 71.99 dolara alinabiliyor. Benim suan favori cihazim f68. F68’le sj5000x’i karsilastiracak olursak tek eksik yonunun sjcam’in guncelemeyle bir kac ozellik eklemis olmasidir. F68’le sj5000x’in gece karanlik ortamda yaptigim testlerinde f68 kesinlikle daha iyi performans sergiledi, bunu da eklemek isterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir