Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Fiat FULLBACK 2016 Model Pickup

fiat-fullback-1Fiat fullback ne zaman çıkacak? Fiat fullback ne kadar? Fiat fullback motor seçenekleri, Fiat fullback renkleri, Fiat fullback uzun şasi, Fiat full çift kabin, Fiat fullback tek kabin, Fiat fullback kaç beygir?, Fiat fullback kaç vitesli?, Fiat fullback ne zaman Türkiye’de satılacak?

 

Fiat’ın Aegea ile yaptığı ataktan sonra pick up segmentine yöneldi. 2016’ın mayıs ayında satışa sunulması beklenen Fiat Fullback’in tek kabin, çift kabin ve uzun şase modellerinin de olacağı belirtiliyor. 5 ileri otomatik ve 6 ileri manuel vites seçeneğine sahip olacak Fiat Fullback 2.4 litrelik dizel motor ile sunulacak. 1000 KG’den fazla yükleme ve 3000 KG’den fazla çekiş kapasitesine sahip olan Fiat Fullback 150, 180 beygirlik motor seçenekleri ile sunulması öngörülüyor.  4×4 ve 4×2 seçenekleri ile satın alınabilecek. Fiat Fullback için şuan için fiyat belirlenmiş değil ancak Mitsubishi L200’ün 81 bin lira olduğu düşünülürse başlangıç fiyatının 70-90 bin lira aralığında olacağını söyleyebiliriz. fiat-fullback-2 fiat-fullback-3 fiat-fullback-4

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir