Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

FORD FİESTA KULLANICI TESTİ

Bu gün incelememize konu olan araç trendline makyajsız model. Zaten bilindiği üzere pek fazla değişiklik yok yeni kasasında.

araç kamera iş  2105

Bir çoğumuzu ilgilendiren bölüm ise iç kısmından incelemeye başlıyorum.

1

Bir çok kiraladığım araçta orta konsoldaki tuşlar ya silinmiş yada tam fonksiyonunu yitirmiş oluyordu yalnız 100 bin km’yi devirmiş olan aracın tuşlarında deformasyon yıpranma bulunmuyordu.

6

Bu resim vitesin hemen arkası el frenin altı çakmaklık burada yer alıyor ve hemen yanında ise bir usb girişi. Kullandığım araç en boş modeli olduğu için usb girişi beklemiyordum.

buna koy

Arabadaki eşya gözleri ne yazıkki yetersiz. Yani sürüş sırasında telefonumuzu koyacak alanımız yok.

IMG_0459

En büyük sıkıntılarımdan biri ise cam açma tuşları oldu 1,86 boyumla koltuğu çok arkaya alsamda cam açma tuşlarının konumlandırılması yanlış. Kolumu neredeyse arka koltuğa geçirerek camı açabildim.

4

Torpido gözü ise biraz küçük kalmış ancak küçük bir defter koyabiliyorsunuz.

5

1,86 lık boyum ve koltuğum mümkün olduğunca geride diz mesafesi beni rahatsız etmedi aynı ayarda bir çok arabanın arka koltuğuna oturamazken fieasta’da zorlanmadım.

ford fieasta ayn

Fotoğraf çekmeyi unutuğum ama hiç aklımdan çıkmayan ve en büyük olumsuzluğu ise aynaları gerçekten küçük olduğu için araca pek hakim olamadım.

Son olarak arka kısmı ise uzun boylular için bir sıkıntı yaratmıyor. Arka kısımda oturduğum zaman boyunca bir çok küçük sınıf ve sedan arabaya göre rahat bir yolculuk sağladım.

ford fiesta bagaj

 

Hakkında Mert Akyıl

Arac-Kamera.com için otomobillere profesyonel bakış açısı getiren yönetici. CIÜ 1.sınıf Hukuk öğrencisi. 2006 model Mini Cooper S R53 kullanıcısı. Aracında SJcam SJ6 Legend modelini kullanıyor. 3 yıldır arac-kamera.com’un hizmet vermesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir