Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Hepsiburada.com Banka Kampanyaları

Hepsiburada.com’un hediye çeki ve indirimleri için açtığım konular oldukça ilgi gördüğü için kredi kartlarının kampanya ve taksit uygulamalarını da liste şeklinde hazırladık. Garanti, maximum, paraf, world, axess, cardfinans ve asya bankın hepsiburada.com için uyguladığı taksitlendirme kampanyaları.

bonus

Bonus’la tek seferde yapılacak taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus hediye

maximum

75 TL – 300 TL arası alışverişlerde (2,3,4,5,6) 6 taksite kadar peşin fiyatına taksitlendirme yapılır. Peşin fiyatına 9 taksit kampanyası 300 TL üzeri işlemlerde ve taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.

paraf

75 TL ve üzeri alışverişlerde en fazla 5 taksit uygulanır.

world

World özelliği taşıyan Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar “peşin fiyatına taksit” kampanyası kapsamında kullanılabilir. 75 TL – 300 TL arası alışverişlerde en fazla 6 taksit uygulanır.

axes

Axess ile yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişler peşin fiyatına 3 – 5 taksit uygulanır.

cardfinans

CardFinans kredi kartıyla 75 TL ve üzeri alışverişler peşin fiyatına 2-3-4 ve 5 taksit uygulanır. Kampanyadan, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1,875 TL olan Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir.

ticarikart

Ticari kartlar

Alışverişini Ticari kredi kartıyla yapanlar Cep Telefonu, Kuyum ve Gıda harcamalarında taksitlendirmeden yararlanabilir. Mobile App’lerden gelen siparişlerde taksitlendirme yapılamamaktadır. Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Asya katılım bankası, Halkbank, HSBC bankalarına ait ticari kartlarla taksitli işlem yapabilirsiniz.

asyacard

AsyaCard ile 75 TL ve üzeri alışverişler peşin fiyatına 2,3,4 ve 5 taksit uygulanır.

 

 

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir