Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

HP F210 araç kamerası incelemesi

HP-F210-Dash-Cam

HP F210 araç kamerası incelemesi

HP F210 araç kamerası HP’nin Çin’de ürettirip satışa sunduğu bir kamera olarak biliniyor. 1080P 30 fps görüntü kalitesinin gündüz gerçekten başarılı ancak gece biraz sönük kaldığını söyleyebilirim. NT96650 novatek chipsetten daha kötü olduğu biliniyor.S

Kamera 2.4 inc ekrana, GPS’e ve G-sensöre sahip.  32GB’a kadar MicroSD desteğine sahip olan kamera 470mAh’lik düşük seviyeli bir batarya kullanıyor.

Kronik Problemleri

Video kaydında titremeler meydana gelebiliyor

Aracın hızını mph veya kph  olarak kurulum yaparken seçim yaptıktan sonra bir daha seçiminizi değiştiremiyorsunuz.

Kamera Çekimleri

Gündüz


Gece

Fiyat

Kameranın en uygun satış fiyatı 144,99 dolarla ebayde.

HP F210 Ebay

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

9 yorumlar

 1. Necati Gümüş

  Fiyatı diğer kameralara göre çok yüksek olduğu için tercihimi gt680w’den yana yaptım.

 2. Soru Cevap Bölümüne Girdim Ama Soru Nasıl Soruluyor Bir Türlü Bulamadım

  • Sorunuzu buradan iletebilirsiniz. Ben sizin icin soru cevap kismina tasirim.

   • Platoon 713 1080P
    Techsmart Ghk-1013 2,7″ Ekran 1080P
    Azemax Ak-200 Hd
    GreenTech GT-CA11 Araç Kamerası Gibi Cihazlar Buldum Biraz Araştırdım Ama Video Kalitesi Orta Derece Gibi Kendim Odisu S1 Kullanıyorumda Akrabalarımda İstiyor Türkiyeden Alıcam Fiyatlarıda Uygun Gibi Demem O Ki İyi Fiyata Güzel Cihazlar Öneriniz Varmı.Yeri Geldimi S1 de Hoşuma Gitmiyorda Bakma Yani Mecburuz.Aslında Biraz Fotoğraf Çekme Hobim Var Desem Yeridirde Belkide O Yüzden Beğenmiyorumdur.

    • Platoon 713 ve Techsmart Ghk-1013 yurt dışında k2000 diye geçer. Fiyatı 9.50 dolardır. Yurt dışından alınırken bile o kadar para verilmesini önermem. Modası geçeli 3 yıl kadar oldu.

     Techsmart Ghk-1013 ve GreenTech GT-CA11 yurt dışında GS8000l olarak geçer. Yurt dışında 15 dolar fiyatı vardır. Aynı şekilde modası geçeli 3 yıl kadar oldu.

     Odisu S1’in çekim kalitesine eşdeğer kameralar 40 dolar civarından başlar. S1’in fiyatını 180 lira civarı olduğunu görmüştüm daha önce. Hala öyleyse yaklaşık 60 TL yine karda olursunuz. Kaliteli kamerayı, uygun veya pahalı fiyata Türkiye’de bulmanın imkanı yok. Çin’deki tüm alt kalite kameraları getirtip satıyorlar. O yüzden Türkiye’de satılan kameralara referans olmak istemiyorum.
     Yurt dışından almayı düşünüyorsanız kalite olarak tatmin edici, düşükten yükseğe doğru sıralıyorum.
     F23 Aksiyon ve araç kamerası (Bu kamerayı yeni keşfettim en uygun fiyatlı görüntü kalitesi tatmin edici kamera)
     http://www.arac-kamera.com/soocoo-f23-aksiyon-kamerasi-detayli-incelemesi/7286
     G1W-CB araç kamerası
     A118/b40c araç kamerası
     İnceleme linklerine toplu olarak aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.
     http://www.arac-kamera.com/sefin-menusu/7243

 3. Merhabalar, greentech gt-ip11 hd marka ip camera aldım iki defa ikisindede zamanla kablosuz bağlantılarda kopma ve ensonundada hiç bağlanmama sorunu yaşadım. Deneöediğim yöntem kalmadı şuan çaresiz network kablo ile kullanıyorum. Sorunun modemden kaynaklandığını sanmıyorum çünkü süperonlinecılara onuda değiştirttim. Buna rağmen kablosuz ayarlarını yapsamda kamera modemi kesinlikle görmüyor. Lütfen yardım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir