Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Hyundai I20 Navigasyon ve Multimedia Sistemi

Yeni Hyundai I20 modelleri elite donanım haricinde eski tip radyo kullanıyor. CD çalar vs bulunmuyor ve görsel olarak aracı oldukça zayıf gösteriyor. Hyundai Elite modellerinde Daiichi marka navigasyon ve multimedia sistemi kullanıyor. Benim aracım Elite paket ve ben navigasyon sisteminden memnun değilim. Micro SD karttan video oynatmada cihaz donması, şarkı ve navigasyonun aynı anda kullanılırken 2-3 saat gibi süreler açık kaldığında cihazın donması ve arabayı kapatıp açmadan müdahale edilememesi gibi rahatsız edici sorunları var. Türkiye’de Navitech marka navigasyon sistemi 1500 TL ve üzerine, Android modeller ise 1900 lira civarlarında satılıyor. Yurt dışında ile 400 dolar + kargo seçeneği ile satışa sunuluyor. Ayrıca geri görüş kamerası, park sensörü gibi özellikler eklenebiliyor.

4 3 2 1

Navigasyon sistemini daha sonradan almak ne kadar mantıklı olur bilmiyorum. Style ile Elite arasındaki fiyat farkına yakın ücretler ödeyip sadece ekran sahibi olabiliyorsunuz. Arabayı alırken Elite paket almak daha mantıklı oluyor. 3 bin TL karşılığında multimedia sisteminin yanında, katlanır aynalar, hava yastıkları, dış plastik korumalar, otomatik farlar, otomatik kilit sistemi gibi özelliklere sahip olabiliyorsunuz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir