Arrow
Arrow
Slider
Viofo A119 GPS incelemesi

İki Işık İhlali, Bir Sıkıştırma – ÖĞRENCİ SERVİSİ

Bugün sıkışık trafikte tamponumun dibine girerek sürmesiyle trafik canavarı olduğunu başta belli ettikten sonra ilk başta beni yan şeride zorla geçirip daha sonra ışıklarda beklerken yeşili beklemeden geçti, daha sonraki ışıkta yine kırmızıda geçti ve en sonunda 3 şerit olan yola 4. olarak girip önümdeki aracı sıkıştırdı. Üstelik bu araç öğrenci servisi.

Trafikte herkesin bir sorumluluğu var ancak bu araç sürücünün sorumluluğu çok daha büyük. Daha fazla dikkat etmesi gerekirken, trafikte toplam 5 dakika karşılaştığım aracın bu kadar trafik kurallarına uymaması gerçekten inanılır bir şey değil. Kendi canınızı önemsiz olabilir ama o minibüsün içi değerli çocuklarla dolu.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir