İndirim kuponları

Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi

arac-kamera-com-fotograf008Biraz konu dışı ama kış aylarında çok faydalı olduğunu düşündüğüm için, aldığım ısıtıcılı koltuk minderinin de tanıtımını yapmak istedim. Alırken çok ümitli değildim ama test edince gerçekten çok güzel çalışması beni mutlu etti. Minder araç çakmalığına takılarak çalışıyor. Üstünde yazdığına göre max 48 watt enerji çekiyor. Isıyı hissedilir derecede vermesi yaklaşık 45 – 60 saniye kadar sürüyor. Tam olarak ısınması 1.5 dakika kadar sürüyor. Isı ayarı 2 kademeli. Minderin hem tabanı hem sırt kısmı ısınıyor. Eğer 15 dakikadan fazla yol gidecekseniz yüksek kademede tutunca fazlaca ısınıp kısmak isteyebiliyorsunuz. Kontrol kumandasından kapatma özelliği de mevcut. Sürekli şarjı söküp takmak gerekmiyor.

MONTAJI

Montajı profesyonellik gerektirmiyor. Şarj kablosu araç şarjına takılıyor. Sırt tarafında koltuğun arkasına geçirmek için lastik mevcut. Lastikli kısım üste geliyor. Minder koltuğun üstüne kabaca konuluyor. Minderin yan kısımlarında germe lastikleri var. Bu lastikleri taktırmak için yanında kopçalar gönderiliyor. Koltuğun plastik yerine doğru gerdiriliyor.

FOTOĞRAFLARI

Fotoğrafların bir kısmı yan bir kısmı dik çıktığı için 2 parçaya böldüm slaytı.
Not: Fotoğraflarda ürün kendini salmış gibi görünüyor. Ben hiçbir kopçasını takmadım. Sadece arkasındaki tek lastik tutuyor. Zamanım olmadığı için hızlıca takıp kullanmaya başladım.

Sonraki Önceki
arac-kamera-com-fotograf008 
arac-kamera-com-fotograf009 
arac-kamera-com-fotograf003 
arac-kamera-com-fotograf001 
 
Sonraki Önceki
Sonraki Önceki

arac-kamera-com-fotograf002arac-kamera-com-fotograf004 

arac-kamera-com-fotograf005arac-kamera-com-fotograf006

arac-kamera-com-fotograf007 
Sonraki Önceki

SATICININ ÜRÜN GÖRSELLERİ

Sonraki Önceki
 arac-kamera-com-fotograf001 
 arac-kamera-com-fotograf002 
 arac-kamera-com-fotograf003 
 arac-kamera-com-fotograf004 
 arac-kamera-com-fotograf005 
 arac-kamera-com-fotograf006 
Sonraki Önceki

VİDEOLU AÇIKLAMA

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ

Ben ürünü Aliexpress’den satın almıştım. Ürün takip kodlu kargoyla 15 günde kapıma geldi. Benim aldığım zaman Gearbest’de 14 dolardı fiyatı. Şuan 9.99 dolara düşmüş. İki link de güvenilirdir. İstediğinizi tercih edebilirsiniz.

Car Heated Seat Cushion Cover Auto 12V Heating Heater Warmer Pad – 7.99 dolar – Ücretsiz takip kodlu kargo
https://tr.aliexpress.com/item/Car-Heated-Seat-Cushion-Cover-Auto-12V-Heating-Heater-Warmer-Pad-Winter-Seat-Cover-High-Quality/32772252837.html
Car Heated Seat Cushion Cover Auto 12V Heating Heater Warmer Pad – 7.99 dolar – Ücretsiz takip kodlu kargo
https://tr.aliexpress.com/item/Universal-Car-Heated-Seat-Cushion-Cover-Auto-12V-Heating-Heater-Warmer-Pad-Winter-Seat-Cover-High/32772418207.html

Car Heated Seat Cushion Cover Auto 12V Heating Heater Warmer Pad – 9.99 dolar + 1.40 dolar takip kodlu kargo ücreti (Takip kodsuz kargo ücretsiz)
http://www.gearbest.com/car-ornaments-pendant/pp_590389.html

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda A118c modelini kullanıyorum.

5 yorumlar

  1. tr satışı var mı aynı ürünün?

  2. İncelemenize istinaden aliexpress ten aldım 15 gün içinde elime geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir