Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi

arac-kamera-com-fotograf008

Biraz konu dışı ama kış aylarında çok faydalı olduğunu düşündüğüm için, aldığım ısıtıcılı koltuk minderinin de tanıtımını yapmak istedim. Alırken çok ümitli değildim ama test edince gerçekten çok güzel çalışması beni mutlu etti. Minder araç çakmalığına takılarak çalışıyor. Üstünde yazdığına göre max 48 watt enerji çekiyor. Isıyı hissedilir derecede vermesi yaklaşık 45 – 60 saniye kadar sürüyor. Tam olarak ısınması 1.5 dakika kadar sürüyor. Isı ayarı 2 kademeli. Minderin hem tabanı hem sırt kısmı ısınıyor. Eğer 15 dakikadan fazla yol gidecekseniz yüksek kademede tutunca fazlaca ısınıp kısmak isteyebiliyorsunuz. Kontrol kumandasından kapatma özelliği de mevcut. Sürekli şarjı söküp takmak gerekmiyor.

MONTAJI

Montajı profesyonellik gerektirmiyor. Şarj kablosu araç şarjına takılıyor. Sırt tarafında koltuğun arkasına geçirmek için lastik mevcut. Lastikli kısım üste geliyor. Minder koltuğun üstüne kabaca konuluyor. Minderin yan kısımlarında germe lastikleri var. Bu lastikleri taktırmak için yanında kopçalar gönderiliyor. Koltuğun plastik yerine doğru gerdiriliyor.

FOTOĞRAFLARI

Fotoğrafların bir kısmı yan bir kısmı dik çıktığı için 2 parçaya böldüm slaytı.
Not: Fotoğraflarda ürün kendini salmış gibi görünüyor. Ben hiçbir kopçasını takmadım. Sadece arkasındaki tek lastik tutuyor. Zamanım olmadığı için hızlıca takıp kullanmaya başladım.

SATICININ ÜRÜN GÖRSELLERİ

arac-kamera-com-fotograf006-2
arac-kamera-com-fotograf005-3
arac-kamera-com-fotograf004-1
arac-kamera-com-fotograf003-1
arac-kamera-com-fotograf002-2
arac-kamera-com-fotograf001-4

VİDEOLU AÇIKLAMA

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ

Ben ürünü Aliexpress’den satın almıştım. Ürün takip kodlu kargoyla 15 günde kapıma geldi. Benim aldığım zaman Gearbest’de 14 dolardı fiyatı. Şuan 9.99 dolara düşmüş. İki link de güvenilirdir. İstediğinizi tercih edebilirsiniz.


Car Heated Seat Cushion Cover Auto 12V Heating Heater Warmer Pad – 10.84 dolar – Ücretsiz takip kodlu kargo
https://tr.aliexpress.com/item/Car-heated-seat-cushion-12v-heated-car-cushion-single-seat-cushion-heated-pad-winter-car-supplies/32220694190.html

Car Heated Seat Cushion Cover Auto 12V Heating Heater Warmer Pad – 13.78 dolar + 1.40 dolar takip kodlu kargo ücreti (Takip kodsuz kargo ücretsiz)
http://m.gearbest.com/car-ornaments-pendant/pp_590389.html

5 thoughts on “Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi”

    1. Ürün aynen dediğiniz gibi. Dizel araç işe gidene kadar ısınmadığından bu soğuk kış günlerinde çok iyi oldu. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir