Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Kamerama yansıyan görüntüler

Yaklaşık 1.5 yıl gibi bir süredir araç kamerası kaydı alıyorum. Tüm görüntüleri yedekleyecek kadar yerim olmadığı için videoları saklamıyordum. Son zamanlarda karşıma  çıkan insan görünümlü sürücüler o kadar çok arttı ki artık görüntülerini yayınlamaya karar verdim. Son 1 haftadır gözüme çarpanların kayıtlarını saklamaya başladım. Her gün 1-2 bir şey oluyor. Bu konu altında videoları paylaşmaya devam edeceğim. Bu konu altında paylaştığım videoları aynı zamanda yaşadığım şehir olan Kayseri Emniyetinin şikayet kabul hattı olan 0 530 89 80 155 ve 0 532 06 80 154 numaralı hatlara whatsapp üzerinden görüntü, adres ve saat bilgilerini gönderiyorum.

Görüntü aldığım kamera:

SJ4000 novatek 96650 chipsetli, ar0330 cmos, 170 derece çekim açısı.

Kameranın incelemesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

http://www.arac-kamera.com/sj4000-arac-ici-kamera-incelemesi-gopro-klonu/5

  • Bilgilendirme
Kamera kayıtlarım artık eskisi kadar net olmuyor. Bunun birinci sebebi youtube’un video sıkıştırması, ikinci sebebi ise arabamın ön camına film çektirmiş olmam. Cam filmi beni rahatsız etmiyor olsada kameranın netliğinde sorun yaşıyorum. Gece çekimlerim özellikle oldukça kötüleşti.

İlk insan görünümlü sürücümüz Volkswagen transporter kullanıcısı.3 şeritli yolda en sağdan gidiyorum, bağlantı yolu açılınca yol 4 şerit oluyor. Vatandaş yola rahat girsin diye 1 şerit sola kayıyorum ama vatandaş 3 şerit birden kayıyor.

Bana yeşil ışık yandığı benim yavaş kalktığım halde neredeyse çarpışmayı başardığımız vatandaş.

Dönerli kavşağa en sol şeritten girip 3.şeride geçen ablamız

Az önceki ablamızdan kurtulduktan sonra üstüme kırarak şerit değiştirmeye çalışan opel astranın önüne geçtim ve arkadan 2 defa çarptı.

Sıkıştırarak yoluma giren mercedes.

Arabayi kullananin aynadan attigi kucuk emrah bakisina dayanamadim ve hicbir sey olmamis gibi yolumuza devam ettik.

Sinyal vermeden döneceğini tahmin ettiğim için geride kalmayı tercih ettim.

Bu otobüsün amacını gerçekten hiç anlayamadım. Oradan ben geçmiyor olsam bile sağ taraftaki araba yüzünden o hızla şeridime girip dönmesine imkan yoktu. Bana ve araçtaki insanlara gereksiz korku yaşattı. Otobüsü whatsapp ihbar hattından şikayet ettim.

Kışlık lastiklerle 19 derece havada zar zor durabildim. Sol taraftan araç geldiği için yan şeride atlayamadım.

Amacını bilmiyorum.

Yoğun akan 2 şeritli trafikte makas atmayan çalışan sürücü

 

 

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir