Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Kliksa 25 TL İndirim Kampanyası

Kliksa 25 TL indirim kodu

Son 1 aydır lastik almak için çoğu siteyi ve kampanyalarını inceliyorum. Kliksa 150 TL alt limitli alışveriş yapan Opet kart sahiplerine anında 25 TL indirim veriyor. Hediye çeki vs olmadığı için baya karlı oluyor. Opet kartı olmayanların üzülmesine gerek yok. Tüm Opet akaryakıt istasyonlarından ücretsiz olarak Opet kart sahibi olunabiliyor. Kampanyanın son geçerlilik süresi 10 Aralık 2015. Kampanyaya nasıl katılım yapılacağını direk olarak Kliksa’nın kendi sitesinden kopyalıyorum.

Kampanyaya katılmak için Opet Kart müşterilerinin KLİKSA yazıp bir boşluk bırakarak Opet Kart numaralarını 6738’e kısa mesaj (SMS) ile göndermeleri gerekmektedir. (ÖRNEK KISA MESAJ: KLİKSA 7896450123456789). www.kliksa.com sitesinde geçerli indirim şifresi müşterinin SMS gönderdiği cep telefonuna gönderilecektir.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir