Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Mini-0806

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

2 yorumlar

  1. İncelemelerinizi okudum , arabama (20133 i20 FL) seyir kamerası almak istedim , tecrübe eksikliğinden 2 yılda üç kamera satın aldım ve üçü de çöpe gitti ( hepsini de netten aldım) şimdi düşünüyorum da ”ucuz malı alacak kadar zenginmişim” oysa araştırsaydım bu ex olan üç kamera parasıyla daha kaliteli bir ürün alabilirdim.
    ama bütçem sınırlı ve fazla pahalı olmayacak , normal gece/ gündüz çekimi yapacak , bir de ön camdaki yerinde güneşin yakıcılığına dayanıklı olacak.

    • Merhaba Ferhat Bey,
      Suan alinabilir en iyi arac kamerasi a119 gps modeli. Indirim koduyla 71 dolara düşüyor. A119 gps modeli kapasitorludur. Cok uzun omurludur ama enerji tutmadigi için gece kaydi (surekli kayıt) yapamazsiniz. Eger surekli kayit yapmak istiyorsaniz sigorta kutusuna baglatmaniz gerekir. Araci her gun kullanmiyorsaniz aku sagligi acisindan iyi degildir. 3 gun arabayi calistirmazsaniz okunuz bitebilir. Eger surekli kayit yapmasin/(veya)her gun arabayi kullaniyorum dersiniz sigortaya baglayarak saglikli sekilde kullanabilirsiniz. Butceniz daha az ise a118 modeline bakabilirsiniz. Indirim koduyla 38 dolara gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir