Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

N11 MicroSD hafıza kartı indirimi

Kampanya direk olarak MicroSD kart indirimi değildir. Bizi takip edenleri ilgilendiren kısım hafıza kartı olduğu için hafıza kartı üzerinden anlatacağım.  N11.com yeni üyelere 55 TL üzeri alışverişlerde kullanabileceği 11 TL indirim kuponu veriyor. Bu kampanyanın konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

11tlindirim

Alacağımız hafıza kartının tanesi 37.90. Yeni üyelik kampanyasıyla birleştirip 2 adet aldığımız zaman tanesi 32 liraya düşüyor. Ebay fiyatlarına göre yine yüksek olsa da hafıza kartına hızlı şekilde ihtiyacı olanlar faydalanabilir. Hafıza kartının linkine buradan ulaşabilirsiniz. Hafıza kartının markası hi-level. 32 gb ve class 1o.

11tl2

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir