Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Ookay-U.S.A. SL-D701 araç kamerası çekim testi (hepsiburada)

Kameranın incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesi için oldukça kötü olduğunu söyleyebiliriz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

2 yorumlar

 1. Volkan Kanar

  Hepsiburadadan alacakken çekim kalitesini araştırmak istemiştim. iyiki araştırmışım. hesap makinesi daha kaliteli çekim yapar herhalde.

 2. Hepsiburada.com’dan almıştım, hatta bir tane de hediye olsun diye abime almıştım. Pil’i eski nokia pilleriyle aynı ama üzerinde gelen pil tam şarjda bile 8-10 dk maksimum çekim yapıyor.

  Başta pilin bozuk olduğunu düşündüğüm için ve iade değişim uzun ve sorunlu olacağını düşündüğüm için gidip nokia pil aldım. Biraz uzun süreli çekim yapmasına rağmen yinede çabuk tükeniyordu.

  Bir başka eksisi ise gece çekiminin çok çok kötü olması. Üzerinde gece ledleri olmasına rağmen, çok aydınlık bir yol değilse hiçbirşey göstermiyor. Yani gece çekimi yok gibi bir şey.

  Son ve belkide en kötüsü tarafı ise, çekim yaparken kilitlenmesi. Yanında gelen 8 GB kartın kalitesiz olabileceğini düşünerek elimdeki sandisk sd kart ile çekimde yine kilitlendi. çözünürlüğü düşürünce (720 p yada daha düşük ) bira daha uzun süre kilitlenmeden çekim yapıyor ama şöyle 1 saat kilitlenmeden çekim yapamazsınz.

  kısaca almayın, aldırmayın. zamanınıza ve paranıza yazık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir