Arrow
Arrow
Slider
Viofo A119 GPS incelemesi

Paypal Hesabı Nasıl Açılır?

Yurt dışından alışveriş yaparken güvenlik açısından paypal ile ödeme yapılmasını tavsiye ediyorum. Satıcıyla sorun yaşanması, ürünün ilan açıklamasından farklı olması, ürünün arızalı olması, hasar görmüş olması, ulaşmaması gibi konularda paypal sizin yanınızda oluyor. Bir defaya mahsus alışveriş yapmadan önce paypal hesabını açıp, kredi kartınızı eklemeniz gerekmektedir. Daha sonra alışveriş yapacağınız siteye girip paypal ödeme yöntemini seçtiğinizde, paypal’ın kendi sitesine yönlendirilip, mail adresi ve şifreyle giriş yaparak kolay ve güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alarak paypal hesabı nasıl açılır diye anlatmaya çalıştım. Her ekran görüntüsünün üzerinde yapmanız gereken işlem yazmaktadır. Hesap açarken lütfen acele etmeyin, bilgilerin eksiksiz ve hatasız olduğundan emin olunuz.

İlk olarak paypal.com‘a giriyoruz.

1

2

3

4

5

6

Benim kredi kartım paypala tanımlı olduğu için kart onaylama kısmını gösteremiyorum. Bu konuda detaylı açıklama paypal yardım sayfasında mevcut. aşağıdaki linke tıklayarak kartınızı nasıl onaylatacağınızı görebilirsiniz.

https://www.paypal.com/selfhelp/article/FAQ444

89

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir