Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Sahibinden.com’un paralı sisteme geçmesi – Bilgilendirme

sahibinden.com ilan vermek paralı oldu

Sahibinden.com en sonunda spamın engellemesi için bir adım atmış bulunuyor. Artık aynı ilandan onlarca görmeyeceğiz gibi görünüyor. Özellikle cep telefonu, bilgisayar aksesuarları, otomobil satış ve yedek parça kategorilerinde aynı satıcının açtığı onlarca hatta yüzlerce aynı ilan olamayacak.

Sahibinden.com bunun önüne geçmek için yıllık ve aylık olarak verebileceğiniz ilan sayısını limitlendirmiş bulunmakta. Eğer ilan limitinizi doldurup paralı ilan verirseniz, Kalın Yazı & Renkli Çerçeve ve Küçük Fotoğraf dopinglerini sahibinden.com ücretsiz olarak vermektedir. Eğer paralı ilanınız kurallara aykırı olduğu için onaylanmazsa paranız iade ediliyor. Kategorilere göre ilan limitlerini ve limit aşımı sonrası ilan listeleme fiyatlarını tablo şeklinde aşağıdan inceleyebilirsiniz.Bu sistem 16 Ekim 2014 tarihinden itibaren aktif olarak kullanılmaktadır.

sahibinden-com-ilan-fiyatlari

 

 

 • Emlak kategorisinde verebileceğiniz aylık ilan limiti 1, yıllık 3. Daha sonrası için 59 liradır.
 • Vasıta kategorisinde aylık ilan limiti 1, yıllık 3. Daha sonrasında 59 liradır. Motorlar için ise 19 liradır.
 • Yedek parça kategorisinde aylık ve yıllık limit 50 liradır. Daha sonrası 95 kuruştur.
 • Alışveriş kategorisinde aylık ve yıllık limit 30. Daha sonrasında 95 kuruştur.
 • İş makineleri kategorisinde aylık ve yıllık limit 500 daha sonrası 59 liradır.
 • Hayvanlar alemi kategorisinde aylık limit 3, yıllık limit 9 daha sonrası 19 liradır.

Daha detaylı bilgi için;
http://www.sahibinden.com/ka….QQpXQQhelp

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

3 yorumlar

 1. Açıkcası bu gerçekten üzücü bir durum. Yayınladığımız ilanlara artık paramı vercez.

 2. fazlaesya.com adlı sitede komisyon oranı yüzde 5 abi makul iş yapan tek firma o diğerleri parayı bulunca iyice adam kazıklamaya başladı. Hem taksitli satabiliyorsun fazlaesya üzerinden hemde puan kazanıyorsun ilan sınırı yok. inş. bozmazlar

  • Açıkcası ilk defa duydum. Gittigidiyor, sahibinden, n11, hepsiburada gibi daha büyük eticaret siteleri varken reklam yapmadan tanınması çok zor olacaktır. Ayrıca site durumuna bakılırsa günlük 100 ziyaretçiden fazla ziyaretçi almıyormuş gibi görünüyor. Neredeyse 2 yıldır hizmet veren bir site olmasına rağmen dünya sıralaması hala 7 milyon civarında. Bizim sitemiz bile 1 yıl 5 ayda 900 bin seviyelerine gelmiştir.
   fazlaesya.com Sitenin teknik analizi;
   http://i.hizliresim.com/m1D3qZ.jpg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir