Arrow
Arrow
Slider
Viofo A119 GPS incelemesi

Sjcam Firmware Güncellemeleri

Sjcam firmasının bir çok ürünü bulunuyor. İncelemesini yaptığım cihazların konusunun içerisinde güncellemeleri paylaşmaya çalışıyorum ancak takibi zor olduğu için Sjcam firmasına ait tüm aksiyon kameralarının güncelleme dosyaları tek konu altında toplayacağım.

NASIL GÜNCELLEME YAPILIR?

Tüm cihazların güncellemesi aynı şekilde yapılmaktadır. .bin uzatılı dosya için boş SD karta kopyalanır. SD kart cihaza takılır ve şarja takılır. Bu sırada cihazın şarjı kesinlikle kesilmemelidir. Yaklaşık 1-3 dakika sonra cihaz otomatik olarak açılacaktır. Açıldıktan sonra SD kartı formatlayıp cihazı normal şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sj4000 (Wifisiz versiyonu)

https://yadi.sk/d/yy2UR9sEsV3c3

Sj4000 WIFI versiyonu

https://yadi.sk/d/Y7TDX4HusV3fk

Sj4000+ (plus) versiyonu

Bu güncellemeyi yapabilmek için cihazınızın en az v2.5 versiyonunda olması gerekmektedir. Daha düşük versiyon kullanıyorsanız güncellemeyi yapmayın.

https://yadi.sk/d/Ra68SQtmsV4Ew

M10 (Wifisiz versiyonuz)

https://yadi.sk/d/_lxwKvSbsV4dB

M10 WIFI versiyonu+

https://yadi.sk/d/kBvF01sCsV4ki

M10+ (plus) versiyonu

Bu güncellemeyi yapabilmek için cihazınızın en az v1.5 versiyonunda olması gerekmektedir. Daha düşük versiyon kullanıyorsanız güncellemeyi yapmayın.
Bu güncelleme 2 aşamadan oluşmaktadır. İlk başta LD96660A.bin dosyasıyla güncelleme işlemi yapılmalı, ardından SJCAMM10.bin dosyasıyla güncelleme yapılmalı.

https://yadi.sk/d/qo6gftUIsV57w

M20 versiyonu

https://yadi.sk/d/H6eDyIMYsV4PE

Sj5000 (Wifisiz versiyonu)

https://yadi.sk/d/mloIJh-ysV5rU

Sj5000 WIFI versiyonu

https://yadi.sk/d/BehpLBGZsV5y7

Sj5000x Elite versiyonu

https://yadi.sk/d/kZia2UY-sV5W3

Sj5000x Limited edition versiyonu

https://yadi.sk/d/lVhkTe-6sV5fx

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 4 yıldır arac-kamera.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Addkey 4 inc modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

5 yorumlar

  1. merhaba aykut bey geçen yıl sj4000 wifi modelini sitesinden aldım.32gb kart taktım kullanım esnasında belli bir süre çekim yaptıktan sonra videoları çekmiş gibi gösteriyor fakat açmıyordu.çözüm bulmaya çalışırken karta format attık değişen birşey olmadı.şimdi ise kamera açılıyor video formatında play e basınca custer size wrong.please format uyarısını veriyor.fotoğraf moduna geçtiğimde bir sıkıntı yok çekim yapıyor.kartı defalarca formatladık fakat durum yine aynı.ne yapabiliriz teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir