Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Skoda Citigo incelemesi – Fiyat listesi – Renkler – 2015

yeşil skoda citigo on arka1.0 3 silindirli 60 beygirlik skoda citigo şehir içi kullanıcıları için oldukça güzel bir seçenek. 39,800 TL’lik fiyatı rakiplerine göre biraz yüksek kalıyor. 5 ileri otomatik ve manuel seçenekleri ile sunulan citigo 4,4L/100 km ile oldukça iddalı. Katlanabilir arka koltukları sayesinde bagaj hacmini 942 litreye kadar arttırılabiliyor.

Sürücü ve ön yolcu bölmesindeki hava yastıklarının yanı sıra, standart donanımlı versiyonda, darbe anında ön koltuklarda oturan yolcuların başlarını ve gövdelerini koruyan özel Baş-Göğüs yan hava yastıkları bulunuyor.

Benzersiz City Safe Drive Sistemi, özellikle kalabalık şehir caddelerinde daha güvenli bir sürüş için geliştirilmiş bir yeniliktir. Acil durum fren fonksiyonu ve 30 km/s hıza kadar ve 10 m’lik mesafede aracın önündeki trafiği denetleyen bir CV (Kapama Hızı) sensörü vardır. Sürücünün bir engel karşısında zamanında harekete geçememesi durumunda sistem, kaza yapmayı önler.

Citigo renk seçenekleri ile oldukça renkli.citigo renk secenkleriCitigonun iki donanım paketi bulunuyor. Donanımlarına göre özelliklerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

citigo donanimlar

3 adet jant seçeneği sunuluyor.

citigo jant secenekleri

2800 TL’lik fiyatı ile araca cam tavan ekletmek mümkün.

cam-tavan

Aşağıdaki linke tıklayarak Skoda Citigo katalogunu indirebilirsiniz. (5MB)

http://turbobit.net/enwkv1a7fvij/skoda-citigo-katalog.pdf.html

Skoda Citigo Fiyat Listesi

Skoda Citigo fiyat listesi

Skoda Citigo Genel Fotoğraflar

beyaz-arka beyaz-on gumus-arka gumus-on kirmizi-arka kirmizi-on sari-arka sari-on siyah-arka siyah-on yesil-on yeşil

Skoda Citigo Reklam Filmi

 

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir