İndirim kuponları

SQ8 Mini DV Aksiyon Kamerası İncelemesi

Aksiyon kameralarının en küçüğü olan SQ8 mini dv yaklaşık 20 dolarlık fiyatı ile en uygun aksiyon kamerası olarak gözüküyor.

SQ8 MINI DV

Gözlüğe, şapkaya, kemere bile sabitlenebilir bir yapısı var. Ama kamera netliği oldukça kötü. Özellikleri çok iyi gibi dursa da sergilediği performansı büyük bir hayal kırıklığı. Aksiyon kamerasının yanında araç kamerası olarak kullanma özelliği mevcut. Döngüsel kayıt yapılabilir. Kutusundan 360 derece dönebilir tutucusu çıkıyor.

HD1080P-SQ8SQ8 MINI DV 2

 

Teknik Özellikleri

Tür Mini
Chipset Alcor
Kart tipi Micro SD
Video kare hızı 30 FPS
Video çözünürlük oranı 1280x720p 1920x1080p
Enerji kaynağı Pil
pil kapasitesi 200mAh
Pil süresi 70 ila 100 dk arası
Fotoğraf türü JPG
Boyutları 2.20 x 2.20 x 2.00 cm

0.87 x 0.87 x 0.79 inc

Fiyatı $20

Kutu içeriği 

  • MİNİ KAMERA
  • USB KABLOSU
  • ÇİNCE – İNGİLİZCE KULLANIM KILAVUZU
  • BRAKETİ (DİRSEK TUTMAK İÇİN)

Satın Alabileceğiniz Link:

SQ8 Mini DV Aksiyon Kamerası | 15.30 dolar | Ücretsiz kargo Banggood
http://j.mp/1KWQFDO

Çekim Testleri

Hakkında Mert Akyıl

Arac-Kamera.com için otomobillere profesyonel bakış açısı getiren yönetici. CIÜ 1.sınıf Hukuk öğrencisi. 2006 model Mini Cooper S R53 kullanıcısı. Aracında SJcam SJ6 Legend modelini kullanıyor. 3 yıldır arac-kamera.com'un hizmet vermesini sağlıyor.

2 yorumlar

  1. Hüsamettin Duyal

    SQ8 mini DV Full HD 1080P Kamerayı , kısa zaman önce ,satın aldım. Herşey çok iyi; fakat TARİH GÜNCELLEMESİ yapamıyorum. Yardımcı olacağınız inancıyla, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Hoşça kalın

    • Merhabalar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Tarih güncellemesi ile ilgili ne tür bir problem yaşadığınızı yazarsanız daha net yardımcı olabilirim. İncelemede adım adım nasıl zaman ayarlaması yapıldığını yazmıştım. Sorununuzun bu olmadığını tahmin ediyorum. Zaman ayarı yaptıktan sonra tarihin bozulması ise sorununuz cihazın şarjı bittip kapandığı zaman böyle reset atmalar gerçekleşebiliyor. Bunu engellemenin bir yolu bulunmuyor ne yazıkki veya cihaza reset atmış iseniz yine bu problemi yaşayabilirsiniz. Hoşça kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir