Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Subaru Levorg Bayi İncelemesi ve Fiyat Listesi

Bu seferki bayi incelememizde Subaru’nun beğenilen ve çok merak edilen levorg modelli vardı .

subaru 5

Kendine has tasarımı ile göz dolduran aynı zaman da bir o kadar da donanıma sahip Levorg’da incelememiz sırasında açıkça hayran kaldık. Tek olumsuzluk araçta adaptif şerit takip sisteminin yer almaması. Yani önünüzdeki araç fren yaptığında bunu algılayıp frenleme özelliği bu araçta yer almıyor.

subaru 7

subaru 6

Bir diger üzen özellik subarunun kendine has direksiz kapı sisteminin Levorg’da yer almaması. Kendi aracımdan edindiğim tecrübeler dolayısıyla kışın zorlu şartlarda, direksiz kapilar uğraştırabiliyor. Subaru bu konuda da kullanıcısını düşünmüş olabilir.

subaru 8

İçten bakıldığı zaman deri kalitesi, dikiş kalitesi çok hoşumuza gitti. Kolay kullanımlı, tuş karmaşası olmayan ve kaliteli bir iç tasarıma sahip.subaru 2

subaru 3

subaru 1

Aşırı derecede fonksiyona sahip, sürücünün gözünü yoldan ayırmayan, dikkatinin dağılmamasını sağlayan bir fonksiyonel direksiyonu var .

Yakıt konusuna gelince bayide aldığımız bilgiler bizi biraz şaşırttı. Bu araç şehir içinde 8.5 litre , şehir dışında ise 6.3 litre ortalama yakit harcıyormuş.

Motoru ise tek tip benzinli 1600 cc 170 hp 250 nm torka sahip, 0-100 ise 8,5 saniyede ulaşıyor.  Yeni Levorg aynı zamanda 1600 cc olması sayesinde kullanıcısını vergi bakımından üzmüyor.

Liste fiyatı ise aşığıda belirttiğimiz gibi 122.900 diye geçmekte ama bayilerde bu fiyat 115 bin tl civarında seyrediyor. Bunun sebebini anlamış değiliz o yüzden size resmi liste fiyatını konuyu ekliyoruz.

MODEL FİYAT
levorg 1.6GT-S 122.900 TL

 

Hakkında Mert Akyıl

Arac-Kamera.com için otomobillere profesyonel bakış açısı getiren yönetici. CIÜ 1.sınıf Hukuk öğrencisi. 2006 model Mini Cooper S R53 kullanıcısı. Aracında SJcam SJ6 Legend modelini kullanıyor. 3 yıldır arac-kamera.com’un hizmet vermesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir