Sürat Kargo Rezillikler

Sahibinden.com’dan ücretsiz kargo ile aldığım bir ürün Sürat Kargo ile gönderilmiş. Bugün ürünü Sürat kargonun sitesinden kontrol edip şubede olduğunu görerek kargoyu almaya şubeye gittim. Gittim ama kargo dağıtıma çıktı dediler ve kargomu alamadım. Bölgemi söyleyip ne zaman o bölgede dağıtım yapıldığını sordum ve “gün içerisinde” gibi çok açıklayıcı bir cevap aldım. Arkadaşımı evde kargo nöbetine bıraktım ama ne gelen var ne giden. Kargo bir ara “Kuryeye zimmetlendi” olarak göründü şimdi ise “Kuryeden Alındı” olarak görünüyor. Kargom tüm gün Kayseri turu yaptıktan sonra tekrar şubeye geri gitmiş. Kargonun bugün geleceğine dair mesaj atmalarına rağmen kargoyu teslim edemeyip, bir insanın tüm gününü öldürmüş oldular.

Güncelleme: Kargo 2.günde de tüm Kayseri’yi gezip şubeye geri döndü. Şube telefonunu kapatmış. Müşteri hizmetleri bile şubeye ulaşamıyor. Kargomu almak için daha fazla Kayseri’de gezmesini beklemeyip kargo arabasının dönüş saatine denk getirip kargomu zar zor aldım. Bu işlemler sırasında ne müşteri hizmetleri geri döndü ne de yardımcı oldu. Müşteri hizmetlerine arayıp biriyle görüşmek istemek bile tam 12 dakika alıyor her seferinde.

Sürat kargonun sitesi zaten tam rezillik. Siteye günün yarısında girilmiyor, kalan yarısında da güvenlik karakterlerini algılamıyor.

surat-kargo-sorgu

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 2 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. 2015 model Hyundai i20 Elite Blue aracımda A118c modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir