Üyelik sistemi hk.

Artık tüm kullanıcılarımız sitemizin içeriğine katkıda bulunabiliyor. Sizde kendi kullandığınız kameranın incelemesi yapabilir, yakaladığınız ilginç görüntüleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklıyoruz.

http://www.arac-kamera.com/wp-login.php?action=register

kayit

Yukarıdaki ekran görüntüsündeki gibi sayfa açılıyor. Kullanıcı adınızı girip, kullandığınız bir mail adresi ile kayıt oluyorsunuz. Mail adresinize şifreniz geldikten sonra giriş yaparak, panelinize girerek içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

k2

Panele tıkladıktan sonra aşağıdaki sayfa açılacaktır. Üst kısımda +Yeni bağlantısının üstüne gelip Yazı seçeneğine tıklıyoruz.

k3

Başlık, yazı içeriği ve uygun gördüğünüz kategorileri seçmeniz bizim için yeterlidir.

İçerik oluştururken yazdıklarınızdan başkalarının faydalanacağını lütfen unutmayın. Hakaret, reklam, yetişkin içerik içeren yazılar sitemizde yayınlanmayacaktır. 

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 2 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. 2015 model Hyundai i20 Elite Blue aracımda A118c modelini kullanıyorum.

2 Yorumlar

  1. Merhaba, üyelik sistemi neden kapalı, açılacak mı?
    Saygılar, kolay gelsin.

    • Merhaba Veli Bey,
      Siteye saldiri icin kullanilmasi ardindan sistemi kapatmak zorunda kaldim. Incelemelerinizi soru cevap kismindan paylasirsaniz konuyu kullanici incelemeleri kismina tasiyabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir