Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Üyemizden gelen – Kocaeli 35 KB 642 Plakalı arac

Youtube sayfamız üzerinden üyemizin isteği üzerine videoyu ve açıklamasını paylaşmak istedik. Yer İzmit Gölcük karayolu seat keleşler önü.
İyi günler bugün aracıyla şerit ihlali yaparak önüme kıran sonra yolun ortasında durup küfür eden şahsın videosunu aracım tarafından çektim ve sizinle paylaşmak istiyorum. Daha sonra sürücü araçtan inerek camıma dayandı ve beni tehdit etti ancak aracımda kamera var polisi arıyorum diyerek kurtulabildim. Bu magandayı sizinle paylaşmak istiyorum. sizde kanalınızda yayınlarsanız sevinirim. Olay yeri: kocaeli anayolu yahya kaptan kavşağına varmadan 500 metre önce. Aracın plakası 34-KB-642. Şimdiden teşekkürler

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir