Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Vico Marcus 4 araç kamerası incelemesi

1

Henüz piyasaya yeni çıkmış olan vico marcus 4, ambarella a7 chipseti sayesinde müthiş bir kamera.  160 derecelik oldukça geniş açılı kamerası lensi sayesinde çekim kalitesi oldukça iyi.

Türkçe dil desteğine sahip olması ise bir diğer avantajı. Kameranın arayüzünün çok basit olması kullanımını kolay kılıyor.  2 inclik tft ekrana sahip. HDMI, MicroSD, mini usb ve gps girişlerine sahip. Kamera görüntü iyileştirmek için filtrelere sahip.

Kameranın fiyatı diğer kameralara göre oldukça yüksek kalıyor ancak bunun sebebi 160 derecelik lens ve ambarella a7 chipsetli olmasından kaynaklanıyor. Ekranın üstünde bulunan led kameranın kayıtta olup olmadığını anlamanızı sağlıyor. G-sensörü sayesinde acil durumları otomatik olarak kaydediyor.

Ekranın altında bulunan  tuş ile 30 saniye öncesi ve sonrasını kolayca saklayabiliyorsunuz. Ayrıca menüden istediğiniz herhangi bir videoyu da saklayabiliyorsunuz. Yani sadece 1 dakika ile sınırlı değil.

led
Kırmızı led kameranın kayıtta olduğunu gösteriyor. Yeşil led ise kameranın açık olduğunu.

Kullanma kılavuzunda hangi kalitede ne kadar süre kayıt yapabileceğinizin şablonu mevcut.

gb

Video kaydına tarih saat dışında istediğiniz yazıyı da yazabiliyorsunuz. Bu özellik bir çok kamere da bulunmuyor.

kamerafiyati

Ebay’den 188 dolar kargo dahil fiyata satın alabiliyorsunuz.

Ebay marcus 4

cekimtesti

GUNDUZ

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

5 yorumlar

  1. Geniş açılı güzel bir kamera. Türkçe dil desteği ve filitreleri olması da oldukça avantajlı.

  2. Farshad Tanış

    Adıyaman şehrinde yaşıyorum. kurallara uymayan o kadar çok insan var ki artık araç kamerası edinmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir