İndirim kuponları

Viofo A118c ve A119 GPS İndirimi – Tekrar Aktif

Sizlere bugüne kadar hep Gearbest ve Aliexpress’i önerdim. Uygun fiyata kalite ürünlere ulaştırmayı hedefliyorum. Gearbest ve Aliexpress fiyatları son zamanlarda oldukça yükseldi. Şimdi geç fark ettiğim bir kampanyayı duyuracağım. Kampanyayı yapan site Zapals. Bu siteyi duymuş olmalısınız diye tahmin ediyorum. Bir aralar ücretsiz ürün gönderimleri yapıyordu tanıtım için.

A119 GPS modelinde indirim yapmışlar. İndirimin son 1 günü kalmış. A119 GPS’in fiyatı 72.00 dolar. Takip kodlu kargoyu da ekleyince 80.81 dolar oluyor. Gearbest ve Aliexpress’e göre fiyat oldukça avantajlı oluyor. Kamerayı satın alırken ekran görüntüsünü yüklediğim kısımdan kayıtlı kargoyu seçmeyi unutmayın.

Satın alma linki: https://www.zapals.com/viofo-a119-1440p-car-dash-camera-64gb-micro-sd-card-with-gps-module.html
İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/a119-arac-kamerasi-detayli-incelemesi/10013

İndirim Viofo A118c modelinde de var. Takip kodlu kargo dahil 47.49 dolara satın alabiliyor.
Satın alma linki: https://www.zapals.com/viofo-a118c-1-5-inch-lcd-1080p-car-dash-camera-motion-detection.html
İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/b40-arac-kamerasi-incelemesi/139

 

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda A118c modelini kullanıyorum.

6 yorumlar

 1. A119 için indirim kodu nedir aceba

  • A119 gps modeli indirimde. Kupona gerek yok. Linke tiklayinca urun 68 kusur dolara, kargo 8 kusur dolara geliyorm toplami 77 kusur dolar tutuyor. Suan en uygun fiyat bu.

   • Peki bu yeni tip gpsli olanı mı?

    • Zapals’da satılanlar yeni tip GPS modüllüdür.

     • Xiaomi yi car mı yoksa a119 mu.(dil benim için sorun değil bu durumu göz önünde tutmayarak değerlendirin lütfen benim için. Xiomi de Türkçe dil desteği yok) ikisi de yaklaşık aynı para 2k kameralı olanlar. Xiomi de wi-fi özelliği var a119 da var mı wi-fi özelliği? Varsa bile yi car ile aynı değerde oluyor neden a119 peki?

     • Xiaomi’nin güneş görünce odaklanma problemi var. Kesinlikle A119 öneririm. A119’da WiFi özelliği mevcut değil. A119 şuan alabileceğiniz piyasadaki en iyi cihaz. 1440p çözünürlük, gps ve kapasitör almak için yeterli sebepler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir