Arrow
Arrow
Slider
Viofo A119 GPS incelemesi

Viofo A119 Ayarların Sıfırlanması

Viofo A119 araç kamerasında ayarlarınız her açılış kapanışta sıfırlanıyorsa sorunun çözümü yazılım güncellemesidir. Eski sürümden direk olarak yeni sürüme geçince bu sorun yaşanabiliyor. Aşağıya eklediğim linkteki yazılımları sırasıyla yükleyince sorun düzelecektir.
Yukarıdan cihazınıza uygun yazılımı indirim. Kartınızı bilgisayara takıp içini boşaltın. Boş kartın içine indirdiğiniz yazılımı yükleyin. Kartı kameraya takıp enerji verin. Kameranın kırmızı hızlı hızlı yanıp sönecek ve daha sonra otomatik olarak açılacaktır. Güncelleme dosyası otomatik olarak silinecektir. Kartın içindeki dosyayı elle silmenize gerek yoktur.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir