Arrow
Arrow
Slider
Viofo A119 GPS incelemesi

Xiaomi Yi 4K – Facebook ve Youtube Canlı Yayını Özelliği

yi-4k-fotograflari034

Xiaomi Yi 4K incelemesi çok uzun olduğu için ayrı sayfa oluşturdum. Yi 4K modelinin facebook ve youtube üzerinden canlı yayın yapabilme özelliği bulunuyor. Canlı yayın için hücresel veri veya sabit ev/iş yeri WiFi’si kullanılabilir. Düşük, orta ve yüksek kaliteli canlı yayın yapmaya izin veriyor. Canlı yayın yapmak için bir kaç aşama mevcut. Zor gibi görünse de oldukça basit.

Canlı yayın yapabilmek için Yi Action Camera uygulamasını telefona kurmak gerekiyor.

IOS için; https://itunes.apple.com/us/app/xiaoyi-action-camera-yicam/id963065779?mt=8
Android için; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.xy.sportscamera&hl=en

Yi Action Camera uygulaması dışında yayın yapacağınız Facebook hesabına giriş yapılmış Facebook uygulamasının kurulu olması gerekiyor. Bu ikisini hazırladıktan sonra aşağıdaki videodan adımları takip ederek canlı yayın yapabilirsiniz.

Facebook’da canlı yayın yapmak için;

Youtube’da canlı yayın yapmak için;

Youtube’dan canlı yayın adres ve şifrenizi almak için; https://www.youtube.com/live_dashboard

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com'u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

2 yorumlar

  1. merhaba ürün elinize geçmiş anladığım kadarıyla. sipariş için değerlendirmenizi bekliyorum sj7 sj 6 yada yi 2 4k dan birini tercih edeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir