Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Yeni Hyundai i20 Coupe

Screenshot_3

 

Yeni Hyundai i20’nin coupe modelinin fotoğraflarını daha önce paylaşmıştık. Aracın mart ayında satışa sunulacağı söyleniyordu ama ancak mayıs ayında satışa sunulu.

yeni i20 coupe

i20 Coupe modelinde tek donanım paketi bulunuyor. 5 kapı i20’nin elite modelinde olan dokunmatik ekran bu araçta satın alınamıyor.

 

Screenshot_7

 

Araba sadece mercan ve beyaz renklerinle alınabiliyor. Metalik renk için 700 TL ekstra ücret isteniyor.

yeni i20 coupe cam tavan

5 kapı modelinde olduğu gibi cam tavan opsiyonu bulunuyor. Cam tavanla birlikte karartılmış arka ve yan camlarda geliyor. Fiyatı ise 2750 TL.

hyundai i20 coupe 17 inc jant

Standart olarak 17 inc jant veriliyor.

 

Yeni hyundai i20’de 1.6 turbo benzinli motor kullanılacağı söylentileri varken 1.4 atmosferik 6 ileri 100 beygirlik motor seçeneği ve 1.4 atmosferik 4 ileri otomatik 100 beygirlik motor seçeneği sunulmuş. Sınıfındaki tek kapı araçların ortalama 160 beygir olduğu ve turbo desteği sayesinde gençleri cazip ettiği bir gerçek. i20 coupe 1.4 atmosferik motoruna rağmen sınıfının altında kalan fiyatı sayesinde oldukça popüler olabilir.

 

yeni hyundai i20 coupe

yeni hyundai i20 coupe

 

En son olarak ise fiyat listesi;

yeni i20 coupe fiyat listesi

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir