Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Yeni Hyundai İ20 Harita Güncelleme

INFOTECH DON’T PANIC – HARİTA GÜNCELLEME

Güncelleme işlemlerinizi lütfen aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştiriniz.
1. Navigasyon uygulamasını açınız.

1

2. Navigasyon menüsünde yer alan Ayarlar bölümüne tıklayınız.
2

3. Ayarlar menüsünün sağ üst köşesinde yer alan geçiş butona tıklayınız.

3

4. Hakkında bölümünde bulunan Seri Numaraları’na tıklayarak Lisans numaranıza ulaşabilirsiniz.

4

5. Seri numaralarında yer alan 8 karakterli ilk (-‘den önceki) numara Lisans Numarasıdır. Diğer 6 karakterli (-‘den sonraki) numara Pin numaranızdır. Bu Lisans numarası ile www.infonav.com.tr adresinden güncellemenizi yapabilirsiniz. UYARI: Lisans numaranız 8 karakterli değilse 8 Karakter olacak şekilde başına “0” ekleyiniz.

5

6. Navigasyon dosyalarının bulunduğu SD kartı cihazın üzerindeki “MAP” bölümünden çıkartınız. Bu SD Kartı bilgisayarınıza takınız.

6

7. www.infonav.com.tr adresine giriş yapınız. İnternet sitesindeki “Harita Güncelleme” kısmına tıklayınız.

7

8. Açılan formda istenilen bilgileri doldurunuz. Farklı kullanıcı bilgileri girebilirsiniz, sistemde esas olan Lisans numaranızdır. Ancak doğru bir mail adresi girmeniz, sayfa kapansa bile mailinize gelen linklerden dosyalara erişim hakkı sağlayacaktır.

8

9. Formdaki tüm bilgileri doldurduktan sonra, “Onayla” butonuna tıkladığınızda karşınıza kaç adet güncelleme hakkınızın bulunduğu bilgisi gelecektir. Haritanızı güncellemek istiyorsanız, ‘Güncelle’ butonunu tıklayınız. “Kart Bulunamadı” hatası ile karşılaşıyorsanız, Lisans ve Pin numaranızı infonav@infotech.com.tr adresine “Kart Bulunamadı hatası hk.” Başlığı ile mail atabilirsiniz.

9

10. Bilgi sayfasında görüntülenen her iki linkten harita ve lisans dosyalarınızı indiriniz.
*DP.zip = Harita dosyalarını içerir.
*Lisans Numaranız ile adlandırılmış dosya (00003C43.zip) = Harita lisanslarını içerir.

10

11. İndirdiğiniz dosyalar .zip uzantılı olarak inecektir, her iki dosyayı da sıkıştırılmış klasörden çıkartın.

11

12. .zip’ten kurtardığınız dosyalardan Dontpanic.mcp dosyasını SD kartınızın hafızasındaki Dontpanic klasörüne yükleyiniz.

12

.zip’ten çıkardığınız diğer harita ve lisans dosyalarını (bu dosyalar “turkey_it…” adıyla başlar) SD kartın hafızasındaki Dontpanic klasörünün altındaki Maps klasörünün içine yükleyiniz. Burada bulunan eski haritalarınızı siliniz.

13

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir