Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Yeni Hyundai İ20 Multimedia Güncelleme

INFOTECH DON’T PANIC – YAZILIM GÜNCELLEME

Güncelleme işlemlerinizi lütfen aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştiriniz.
1. Navigasyon dosyalarının bulunduğu SD kartı cihazın üzerindeki “MAP” bölümünden çıkartınız. Bu SD Kartı bilgisayarınıza takınız.

1
2. Kartın içinde yer alan Dontpanic klasörünün içindeki Maps ve Dontpanic.mcp dosyası hariç diğer tüm dosyaları siliniz.
2

3. Aşağıdaki link üzerinden güncel yazılım dosyalarını indiriniz.
http://turbobit.net/tzon5n09k2v2.html
4. İndirdiğiniz dosyalar “.zip” uzantılı olarak inecektir, bu dosyaları sıkıştırılmış klasörden çıkartıp, SD Kartın içindeki Dontpanic klasörüne yükleyiniz.
3

5. Yazılım güncelleme işleminiz tamamlanmış olacaktır. SD Kartı tekrar cihaza takıp navigasyon uygulamasını başlatınız. Ayarlar\Hakkında kısmından yazılım versiyon bilgisini kontrol edebilirsiniz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

4 yorumlar

  1. Aracın multimedyası geldi yazılım yüklemişler radyodaki sorun düzelmiş ama navigasyon çalışmıyor, yönergelere göre güncelledim yine gps bekleniyor diyor, daichiyle konuştum yeni kart gönderecekler sanırım yenilerde igo yüklüymüş. En güncel navigasyon yazılımına nasıl ulaşırız?

    • Hyundai sitesinde igo güncellemesi görmedim. Daha önceki navigasyonun güncellemesi var. Daiichi size karta navigasyon yüklü olarak gönderecektir diye düşünüyorum.

      • Daiichiden gelen kartlar kopya koruması varmış yedek olsun diye pc ye kopyaladık ve aktif halde olan kartımız navigasyonu korumadan dolayı olsa gerek açmadı ne yapmamız gerekir yardımcı olursanız seviniriz araç 2015 accent blue

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir