Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Yeni Hyundai i20 tek kapı – İlk fotoğraflar

Yeni hyundai i20’nin tek kapı modelinin mart ayında satışa sunulacağını biliyorduk bu yüzden piyasada görmeyi ummuyorduk. Otomobil genel editörümüz  (@Mert Akyıl) ile bugün Yeni Hyundai i20 tek kapı modelinin 2 farklı donanım versiyonunu gördük. Bizimde kullandığımız araç yeni i20 olduğu için yollarda gördüğümüz i20’ler ilgimizi çekiyor. Aracımızla aynı renk i20 gördük ve  arkadan bakınca gözümüze garip geldi, yanından geçerken ise tek kapı olduklarını görünce hemen dönüp fotoğraflamak istedik.

yeni hyundai i20 tek kapı

 

yeni hyundai i20 tek kapı yeni hyundai i20 tek kapı yeni hyundai i20 tek kapı yeni hyundai i20 tek kapı

 

YENİ HYUNDAİ İ20  3 KAPI FOTOĞRAFLARI YENİ HYUNDAİ İ20  3 KAPI FOTOĞRAFLARI YENİ HYUNDAİ İ20  3 KAPI FOTOĞRAFLARI YENİ HYUNDAİ İ20  3 KAPI FOTOĞRAFLARI YENİ HYUNDAİ İ20  3 KAPI FOTOĞRAFLARI YENİ HYUNDAİ İ20  3 KAPI FOTOĞRAFLARI YENİ HYUNDAİ İ20  3 KAPI FOTOĞRAFLARI

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir