Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Yeni kategori hakkında duyuru – Otomobil genel

otomobil genel kategorisi

arac-kamera.com olarak sizleri sadece teknik verilerle, kaza videolarıyla boğmak istemiyoruz. Bu yüzden arac-kamera.com’un daha kapsamlı olması için çalışmalar sürdürüyoruz. Şuanda kamera incelemeleri, çekim testleri, araç kamerası ve araç kamerası aksesuarları için olan indirim kuponları, kamera fiyatları, android ve ios kullanan cihazları araç kamerası olarak kullanımını sağlayan uygulamaların takibini ve paylaşımı yapıyoruz.

Artık sadece araç kamerasıyla çekilmiş videoların paylaşımını değil, kameranın çektiği içinde araç geçen ilgi çekici videolarında paylaşımını yapacağız. Otomobil Genel kategorisi bu amaçla oluşturulacaktır. Sitemizi takip eden üye ve ziyaretçilerin soru(n)larını önemsediğimiz gibi önerilerini de sitemizin kalitesini düşürmeden önemsemeye devam edeceğiz.

arac-kamera.com ekibi

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye arac-kamera.com’u oluşturdum ve 3 yıldır arac-kamera.com aktif olarak hizmet veriyor. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracımda Viofo A119 GPS modelini kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir