Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Yeni mazda mx5 ilk bakış

Bu gün sizlere mazda’nın son bombası olan sevilen cabriosu mx5  beğeninize sunuyoruz.henüz fiyat ve çıkış tarihi konusunda verilmiş net bir bilgi bulunmamakta.

Dıştan yine her zamanki haylaz duruşu ve boyutların’dan bir şey kaybetmemiş.

mazda1

Fiat 124 cabrio ile sıkı bir rekabet içine giricek olan mazda mx5 in kaputunun altında 1.5 litrelik skyactiv-g benzinli motora yer verilmiş ve bu motor ile 129 beygir gücü elde ediyor ve 150 Nm tork üretilebiliyor. en büyük rakibi olucak olan fiat 124 ise 140 HP güç ve 240 Nm torka sahipti.

mazda 3

Motor seçenekleri konusunda halen kesin bir bilgi bulunmuyor. mazda mx5 in belki ilerleyen zaman içinde bir atak yapabilir.

mazda 4

Arkadan bakıldığı zaman ise klasik bir havası var ön tarafına göre arka kısım da nerdeyse hiç köşe bulunmuyor daha çok yuvarlak hatlara sahip.

mazda 2

İç kısım hemen hemen fiat 124 ile aynı hatta ilk gördüğümüz zaman size daha net bir bilgi sunabilmek için yapımında bir ortaklıkları varmı diye araştırdık ama bir bilgiye ulaşamadık bu konuda.

big_2

Son olarak fiat 124 ünde kokpitini paylaşıyoruz.

 

Hakkında Mert Akyıl

Arac-Kamera.com için otomobillere profesyonel bakış açısı getiren yönetici. CIÜ 1.sınıf Hukuk öğrencisi. 2006 model Mini Cooper S R53 kullanıcısı. Aracında SJcam SJ6 Legend modelini kullanıyor. 3 yıldır arac-kamera.com’un hizmet vermesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir