Arrow
Arrow
Slider
İndirim kuponları

Yeni Mercedes E serisi incelemesi

Lüks sınıfın vazgeçilmezi olan Mercedes E serisi nihayet çıkış tarihini açıkladı. İçinde bulunduğumuz 2016’nın yazında çıkacak.

mercedes e serisi

Dıştan bakıldığı zaman C serisinin çizgilerine sahip olan yeni mercedes E serisi bizleri üzüyor. Mercedes artık eski karakteristik yapısını yitirmiş durumda yeni C serisi ve S serisinin karışımı olacak gibi duruyor.

2016_Mercedes_Benz_E-Serisi_10

Fiyatları konusunda henüz bir açıklama bulunmamakta ancak çıktığı zaman güçlü rakibi bmw 5 serisi karşısında motor teknolojisi konusunda bir atak yapılmazsa, büyük kayıplar söz konusu olabilir. Çünkü yeni bmw 5 serisi ülkemizde bulunan yüksek vergi dezavantajı yüzünden, 1.6 litrelik motorunu tanıtmıştı. Yeni Mercedes ise yüksek hacimden ödün vermiyor ancak zaman bize ne gösterir bilinmez.

mercedes e sersi

Yeni E Serisi’nin boyu 4,3 cm’lik artışla 4,92 metreye ulaşmış durumda ve aks mesafesi de 6,5 cm’lik artışla 2,93 metre olucak.

2016-yeni-kasa-mercedes-e-serisi-w213-ici-1

İçinden bakıldığı zaman amg donanımlı bir mercedes S serisi olduğunu sansakta fotoğraf yeni Mercedes E serisine ait. Görünüşe bakılırsa yeni Mercedes E serisi büyük ağabeyi olan S serisinin yerini alacak gibi.

Hakkında Mert Akyıl

Arac-Kamera.com için otomobillere profesyonel bakış açısı getiren yönetici. CIÜ 1.sınıf Hukuk öğrencisi. 2006 model Mini Cooper S R53 kullanıcısı. Aracında SJcam SJ6 Legend modelini kullanıyor. 3 yıldır arac-kamera.com’un hizmet vermesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir